Rozbudowana oferta kalendarzy

Współczesne drukarnie specjalizują się w produkcji wielu różnych, spersonalizowanych i zindywidualizowanych towarów, także gadżetów reklamowych, w których to klient decyduje o wszelkich detalach wykończenia i projektu. Interfejs drukarni internetowych umożliwia wgranie dowolnych obrazów i szablonów, które następnie zostają zaimportowane i odpowiednio opracowane przez pracowników drukarni, dzięki czemu konkretne firmowe grafiki mogą znaleźć się na takich produktach jak kalendarze wieloplanszowe, plakaty i broszury informacyjne czy koperty i wizytówki.

Wybór uzależniony od potrzeb

Wybór odpowiedniego kalendarza powinien być oczywiście uzależniony od potrzeb danego przedsiębiorstwa oraz stylu pracy jego pracowników. Tam, gdzie każdy posiada własną niezależną przestrzeń roboczą warto rozważyć kalendarze wieloplanszowe, które łączą w sobie kilka różnych cech innych biurowych produktów:

  • planera (pozwala zorganizować spotkania i zaplanować wydarzenia);
  • książki kontaktowej (pozwala na zapisywanie danych adresowych, telefonicznych, mailowych itp.);
  • brudnopisu (daje niemal nieograniczoną przestrzeń do odręcznych zapisków i notatek);
  • kalendarza (pokazuje precyzyjnie z rozbiciem na miesiące i tygodnie wszystkie daty w roku oraz poglądowo cały miniony oraz najbliższy rok).

Niskie koszty, wysoka jakość

Przy zamawianiu takich produktów jak kalendarze wieloplanszowe, warto rozważyć złożenie zamówienia hurtowego. Zlecenie wydruku kilkudziesięciu sztuk takiego kalendarza pozwoli na wynegocjowanie znacznie korzystniejszych warunków cenowych aniżeli zamawianie pojedynczych sztuk.