Czym zajmuje się serwis sprzętu Komatsu?


Sprzęt japońskiej marki Komatsu jest jednym z najbardziej znanych na świecie. W ich skład wchodzą różnego rodzaju maszyny budowlane, takie jak: minikoparki i miniładowarki, koparki i ładowarki kompaktowe, spycharki gąsienicowe, koparko-ładowarki, wozidła sztywnoramowe i przegubowe, ładowarki kołowe, koparki kołowe i gąsienicowe.
Ponadto Komatsu produkuje jeden z największych buldożerów na świecie.

SERWIS KOMATSU

Serwis Komatsu zajmuje się diagnostyką, naprawą oraz serwisem maszyn budowlanych tej marki. Dzięki systematycznym konserwacjom i przeglądom sprzęt utrzymany jest w optymalnym stanie, co wydłuża jego żywotność. Profesjonalne usługi serwisowe na najwyższym poziomie sprawiają, że maszyny służą latami, bez konieczności ciągłych napraw i wydawania zdecydowanie większych kwot niż w przypadku okresowych kontroli i ewentualnych regeneracji.

REGENERACJA SPRZĘTU KOMATSU

Serwis Komatsu zajmuje się regeneracją wszelkich podzespołów, tj.:
-siłowniki
-pompy olejowe
-silniki jazdy
-rozdzielacze
-skrzynie biegów
-sprężarki
-zawory hydrauliczne
-mosty napędowe
-mechanizmy skrętu
-zmienniki momentu.

W skład oferowanych usług wchodzi również wymiana przewodów hydraulicznych czy usuwanie luzów. Poza regeneracją przeprowadzane są również wszelkiego rodzaju naprawy maszyn budowlanych Komatsu, które w zależności od wielkości uszkodzeń mogą przebiegać w różny sposób oraz z różnym terminem realizacji.